Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Z jednego maratonu w kolejny. Czy ten okaże się równie udany?

Intensywny okres 6 meczów w ciągu 20 dni to już tylko piękne wspomnienie. Teraz na Gwardzistów czeka równie szalone wyzwanie, bowiem od 30 listopada do 13 grudnia rozegrają oni aż 5 spotkań!

Ligowe zwycięstwa z: Zagłębiem w Lubinie, Azotami w Puławach, Chrobrym i Piotrkowianinem w Opolu oraz pucharowy triumf w dwumeczu z wymienionymi już Azotami-Puławy to podsumowanie jednego z najbardziej udanych miesięcy w historii pierwszej drużyny Gwardii Opole. Ostatecznym efektem dobrze przepracowanego listopada 2019 roku jest umocnienie się na 4. pozycji w tabeli PGNiG Superligi i - rzecz jasna - awans do fazy grupowej Pucharu EHF. 

Zanim przyjdą święta i zasłużony odpoczynek, gang Kuptela stanie przed równie trudnym i wymagającym wyzwaniem. W grudniu spotkań pucharowych co prawda nie będzie, ale w równe dwa tygodnie nasi zawodnicy pięciokrotnie wybiegną na parkiety w walce o ligowe punkty. Najbliższy terminarz Gwardii prezentuje się następująco:

 

13. seria PGNiG Superligi

30.11.2019 r. (19:15) 

SPR Stal Mielec - KPR Gwardia Opole (wyjazd)

 

14. seria PGNiG Superligi

04.12.2019 r. (19:15)

Sandra SPA Pogoń Szczecin - KPR Gwardia Opole (wyjazd)

 

15. seria PGNiG Superligi

08.12.2019 r. (13:00)

KPR Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (dom) [KUP BILET]

 

16. seria PGNiG Superligi

11.12.2019 r. (19:15)

Grupa Azoty Tarnów - KPR Gwardia Opole (wyjazd)

 

17. seria PGNiG Superligi

13.12.2019 r. (18:00)

PGE Vive Kielce - KPR Gwardia Opole (wyjazd)

 

O ile w ,,listopadowym maratonie" stosunek meczów domowych do wyjazdowych był proporcjonalny, o tyle w nadchodzących dwóch tygodniach aż 4 z 5 spotkań rozegramy na terenie rywali. Oprócz dalekich wyjazdów do Mielca, tudzież bardzo dalekich - do Szczecina, czeka nas wyjazd do Tarnowa, a - na zakończenie ligowego grania w 2019 roku - do Kielc, na mecz z Mistrzem Polski. 

W Stegu Arenie w tym roku zagramy już tylko raz. W niedzielę, 8 grudnia, o godzinie 13:00 na własnym terenie zmierzymy się z Górnikiem Zabrze, czyli rywalem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Rywalem, który jest naszym bezpośrednim konkurentem w walce o ligowe podium. Rywalem, w starciach z którym nigdy nie brakuje emocji. I wreszcie - rywalem tak wymagającym, że Wasze wsparcie z trybun tego dnia będzie absolutnie bezcenne. 

Za nami piękny rok, który wymaga równie pięknego zakończenia.
Jesteście gotowi na ostatni maraton z Gwardią?

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni