Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Wrócili do treningów!

Po dwóch tygodniach przerwy nasi zawodnicy rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2019/2020.

Niezwykle wymagające, nadchodzące pół roku wymaga wyrzeczeń i optymalnego treningu. Choć dopiero weszliśmy w rok 2020, Gwardziści już przystąpili do przygotowań, które mają przełożyć się na udane występy w PGNiG Superlidze, PGNiG Pucharze Polski i - rzecz jasna - Pucharze EHF. 

Testy, treningi na różnej intensywności, towarzyskie granie w Karwinie czy Piotrkowie Trybunalskim... Styczeń będzie dla naszych zawodników okresem kluczowym, który zakończy się w ostatni weekend miesiąca w Lubinie, oficjalnym meczem o krajowy puchar z Zagłębiem. Później - na przemian - i głównie w systemie co 3-4 dni, będziemy rywalizować na ligowym i europejskim froncie.

Na ten moment w gangu Kuptela brakuje reprezentantów Polski, czyli odpoczywającego po zgrupowaniu kadry,,A" Macieja Zarzyckiego i aktualnych uczestników ,,młodzieżówki" - Filipa Stefaniego, Szymona Działakiewicza i Dariusza Skraburskiego. Reszta drużyny - oprócz trenujących indywidualnie, kontuzjowanych: Michała Scisłowicza oraz Przemysława Zadury - przejdzie przez okres przygotowawczy w zaplanowanym trybie. 

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni