Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Wojciech Radziewicz obejmuje stery w KPR Gwardii Opole!

Wojciech Radziewicz został dziś oficjalnie przedstawiony jako nowy właściciel, a jednocześnie prezes naszego klubu. 45-latek przejął Gwardię z rąk Mikołaja Antoniaka i Radosława Soperczaka, na stanowisku Prezesa Zarządu zastąpił z kolei Bartosza Banachowskiego.

- Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i niesamowite wyzwanie - zarówno przede mną, jak i całym sztabem szkoleniowym i organizacyjnym. [...]. To duża odpowiedzialność - marka klubu jest znana i rozpoznawalna dzięki dotychczasowym działaniom wszystkich osób zaangażowanych. - przyznał.

Uznany w świecie sportu karate opolanin związany z Gwardią jest od dawna, choć dotychczas jedynie jako kibic. Od teraz, m.in. dyrektor ds. obrotu energią Energetyki Cieplnej Opolszczyzny, jako stuprocentowy udziałowiec spółki, będzie mógł decydować o przyszłości gwardyjskiej społeczności. 

- Od wielu lat zajmuję się karate i wiem, jak od strony sportowej, trenerskiej czy menedżerskiej wygląda życie kadrowicza. Chciałbym, aby ,,gang Kuptela" pozostał na miejscu. Rozmowy z trenerem trwają i jestem przekonany, że niebawem skończą się one podpisaniem wiążącego kontraktu i będziemy mogli budować tę drużynę nadal. - dodał Radziewicz. 

Ponadto, w radzie nadzorczej spółki znajdzie się m.in. właściciel firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy - Roman Schauder, czyli dotychczasowy sponsor naszego klubu.

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni