Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

04.12.2019 19:15

Sandra Spa Pogoń Szczecin
KPR Gwardia Opole

Sandra Spa Pogoń Szczecin

KPR Gwardia Opole

W weekend gramy w Lubinie

Już jutro nasza drużyna pojawi się na turnieju Fitarena Cup 2019, w którym - oprócz Gwardii - wezmą udział jeszcze 3 inne ekipy grające na co dzień w PGNiG Superlidze. To kolejny etap przygotowań Gangu Kuptela do sezonu 2019/2020.

Odbywające się w zlokalizowanej w Szkole Podstawowej nr 14 lubińskiej hali rozgrywki rozpoczną się w sobotę o 16:00 meczem SPR Chrobrego Głogów z Energą MKS-em Kalisz. 2 godziny i 15 minut później swoje spotkanie rozpoczną Gwardziści, a ich rywalem będzie gospodarz turnieju - drużyna MKS-u Zagłębie Lubin. 

W niedzielę o 11:00 pomiędzy dwoma przegranymi zespołami ze wspomnianych par odbędzie się mecz o 3. miejsce, a kwadrans po godzinie 13:00 rozpocznie się finał turnieju. 

Wstęp na halę w Lubinie będzie wolny. Wszystkich zainteresowanych sympatyków Gwardii bez planów na nadchodzący weekend zachęcamy do spędzenia go ,,na sportowo" oraz do wspierania naszej drużyny z trybun!

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni