Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

19.02.2020 19:00

KPR Gwardia Opole
MKS Zagłębie Lubin

KPR Gwardia Opole

MKS Zagłębie Lubin

Nawiązujemy współpracę z Tygodnikiem Ziemi Opolskiej!

Lider wśród lokalnych tygodników w powiecie opolskim dołącza do grona naszych partnerów medialnych.

Cieszę się, iż w dniu dzisiejszym udało się przypieczętować współpracę medialną pomiędzy najlepszą drużyną piłki ręcznej w naszym regionie - KPR Gwardią Opole a liderem wśród tygodników lokalnych w powiecie opolskim i mieście Opolu - Tygodnikiem Ziemi Opolskiej. Dzięki temu nasi czytelnicy na bieżąco będą informowani o zbliżających się meczach Gwardii oraz co tydzień odnajdą na łamach gazety szerokie relacje z meczów naszej drużyny zarówno w rozgrywkach PGNiG Superligi,  PGNiG Pucharu Polski czy też Pucharu EHF. Natomiast KPR Gwardia Opole może liczyć z naszej strony na wzmocnienie promocji samego klubu oraz wszystkich wydarzeń organizowanych przez klub na terenie całego powiatu opolskiego jak i w sąsiadujących gminach aglomeracji opolskiej - mówi Konrad Bassek, wiceprezes firmy „Bastech”, wydawcy Tygodnika Ziemi Opolskiej.

Zadowolenia w związku z pozyskaniem nowego partnera nie kryje prezes Bartosz Banachowski.

- To kolejny etap naszej długofalowej strategii. Robimy wszystko, by mieszkańcy Opolszczyzny mieli świadomość, że wokół Gwardii dzieje się naprawdę dużo, w związku z czym jesteśmy zadowoleni z nawiązania współpracy z Tygodnikiem Ziemi Opolskiej. Mam pewność, że obie strony na tym skorzystają. Wspólnym celem Gwardii i TZO jest trafianie ze swoją „ofertą” do jak największej liczby osób, a wzajemne wykorzystanie naszych potencjałów z pewnością może to umożliwić. – zaznacza.

Od teraz informacji na temat naszego klubu można szukać właśnie na internetowych (www.tygodnikziemiopolskiej.info) i papierowych, ukazujących się w każdy czwartek, łamach Tygodnika Ziemi Opolskiej!

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni