Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

04.12.2019 19:15

Sandra Spa Pogoń Szczecin
KPR Gwardia Opole

Sandra Spa Pogoń Szczecin

KPR Gwardia Opole

Raz na wozie... [Podsumowanie Fitarena Cup 2019]

Za nami kolejne przedsezonowe przetarcie Gwardzistów. Tym razem nasza drużyna zaliczyła po jednym zwycięstwie i porażce w towarzyskich rozgrywkach Fitarena Cup 2019.

Rozgrywany w Lubinie turniej rozpoczął się w sobotę meczem SPR-u Chrobrego Głogów z Energą MKS-em Kalisz. Górą z tego starcia wyszli zawodnicy z Dolnego Śląska, którzy nieznacznie pokonali kaliszan 25:24.

Następnie Gwardziści przystąpili do spotkania z MKS-em Zagłębiem Lubin. Ostatecznie podopieczni trenera Rafała Kuptela zwyciężyli je zdecydowanie, bo różnicą aż 12 bramek. Po 30 minutach gry na tablicy świetlnej widniał rezultat 16:10 dla naszego zespołu, z kolei całe spotkanie zakończyło się wynikiem 33:21. 

Gwardia wystąpiła w składzie: Malcher, Zembrzycki - Lemaniak 2, Mauer 3, Milewski 2, Scisłowicz 4, Siwak 5, Morawski, Skraburski, Zadura 2, Działakiewicz 2, Zarzycki 1, Zieniewicz 2, Klimków 6, Małecki 2, Jankowski 2.

Po sobotnich zmaganiach było pewne, że pokonane przez nas Zagłębie zmierzy się z zespołem z Kalisza, z kolei my spotkamy się w finale z Chrobrym. W rozgrywanym w pierwszej kolejności meczu o 3. miejsce Energa MKS Kalisz pokonała gospodarzy turnieju 28:25, a 2 godziny później Gwardia musiała uznać wyższość drużyny z Głogowa. Finałowe spotkanie zakończyło się wynikiem 29:26 (14:14) dla Chrobrego, w związku z czym lubiński turniej zakończyliśmy na 2. miejscu. 

Gwardia wystąpiła w składzie: Malcher, Zembrzycki - Lemaniak 4, Mauer 2, Milewski 3, Scisłowicz 1, Siwak, Morawski 2, Skraburski 2, Zadura, Działakiewicz 2, Zarzycki 2, Zieniewicz 3, Klimków 1, Małecki, Jankowski 2.

10 sierpnia rozegramy kolejny wyjazdowy mecz kontrolny. Tym razem naszym rywalem będzie wicemistrz kraju - Wisła Płock. 

Fot. MKS Zagłębie Lubin

 

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni