Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

27.01.2020 17:00

MKS Zagłębie Lubin
KPR Gwardia Opole

MKS Zagłębie Lubin

KPR Gwardia Opole

Powtórzyć wynik z marca!

Zaledwie 3 dni po meczu inaugracyjnym nadszedł czas na pierwszy w tym sezonie wyjazd. Już jutro Gwardziści ruszą w niedaleką podróż do Zabrza, by o kolejne ligowe punkty powalczyć z miejscowym Górnikiem. 

Bardzo trudna pierwsza połowa, koncertowa druga, chwila radości i... powrót do pracy. Po zwycięskim spotkaniu z Pogonią gang Kuptela błyskawicznie wrócił do treningów, by w optymalnej dyspozycji stanąć w szranki z 5. drużyną PGNiG Superligi w sezonie 2018/2019. 

Spotkania Gwardii z objętym niedawno przez trenera Marcina Lijewskiego Górnikiem Zabrze zazwyczaj dostarczają kibicom ogromu emocji. Jutrzejsze spotkanie zapowiada się równie ciekawie, a dyspozycja naszych rywali na starcie sezonu jest sporą niewiadomą. Górnicy - oprócz nowego szkoleniowca - w porównaniu do poprzedniego sezonu mają w swoim zespole 6 nowych twarzy, a inauguracyjny mecz z Grupą Azoty Tarnów wygrali - dość niespodziewanie - zaledwie jedną bramką.

Ostatni raz na niezwykle wymagającym terenie w Zabrzu zwyciężyliśmy w marcu 2017 roku, z kolei poprzednie, wygrane spotkanie z Górnikiem w Stegu Arenie odbyło się dwa lata później tego samego miesiąca. W takiej sytuacji cel na to spotkanie może być tylko jeden. Czas powtórzyć wynik z marca!

Transmisję z tego spotkania można śledzić w TVP3 Opole, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej! 

NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole

03.09.2019 r., godz. 18:00 

Hala widowiskowo-sportowa ,,Pogoń"

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni