Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Kuptel: ,,Dziękuję drużynie za drugą połowę." [WYPOWIEDZI PO MECZU Z BJERRINGBRO-SILKEBORGIEM]

Trener Rafał Kuptel oraz Kamil Mokrzki podsumowali domowe spotkanie z rywalami z Danii w trakcie pomeczowej konferencji prasowej. 

Kuptel: 

,,Chciałem pogratulować zwycięstwa zespołowi Silkeborga. Jest to wymagający i bardzo doświadczony przeciwnik, w związku z czym wiedzieliśmy, że czeka nas trudna przeprawa. Ja jednak chciałbym bardziej skupić się na naszym zespole, bo to, co pokazaliśmy w pierwszej połowie, jest dla mnie nie do przyjęcia. Brak świadomej gry, głównie w obronie - to zaważyło, że to Silkeborg wygrał ten mecz. W drugiej połowie widziałem już taką Gwardię, jaką chciałbym oglądać ja i zapewne również nasi kibice. Marzyłbym sobie, żebyśmy grali właśnie tak świadomie, żebyśmy wiedzieli po co jesteśmy na boisku w danym momencie. Nasze akcje w ataku też były rozgrywane dużo szybciej, co przełożyło się na korzystne pozycje. Przez to udało nam się wyciągnąć taki wynik, mimo 8 bramek różnicy do przerwy. Dziękuję drużynie za drugą połowę, bo w niej pokazali charakter i że możemy grać jak równy z równym z tak dobrym i doświadczonym zespołem."

Mokrzki:

,,Tak jak trener powiedział - między pierwszą a drugą połową była dziś przepaść. Może drużyna Silkeborga jest bardziej doświadczona, lepiej wyszkolona technicznie, ale - tak jak zawsze mówimy - nikt nam nie zabronił walczyć, a do tej walki trzeba jeszcze dołożyć głowę. Nam tej głowy zdecydowanie w pierwszej połowie zabrakło. W drugiej połowie pokazaliśmy, że możemy walczyć z takim zespołem jak Silkeborg."

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni