Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

KPR Gwardia Opole rozstaje się z czterema zawodnikami

Karuzela transferowa w PGNiG Superlidze trwa w najlepsze. KPR Gwardia Opole po zakontraktowaniu nowych zawodników, przedłużeniu umów z większością graczy, rozstała się także z kilkoma nazwiskami.

Pierwsza informacja o odejściach z KPR Gwardii Opole dotyczyła Ignacego Bąka. Rozgrywający zawarł dwuletni kontrakt z MMTS-em Kwidzyn. W sezonie 2016/2017 Bąk  rzucił dla Gwardii 68 bramek w 31 meczach. Wcześniej przez dwa sezony reprezentował Chrobrego Głogów, w którym pod koniec 2014 roku zadebiutował w PGNiG Superlidze.

Kacper Adamski natomiast zasilił szeregi odbudowującego się po trudnościach, KPR RC Legionowo. 25-letni rozgrywający to wychowanek Orlen Wisły Płock. Do KPR Gwardii Opole dołączył na początku sezonu 2016/2017.

Z kolei wychowanek klubu z Opolszczyzny, bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski – Damian Zając oraz występujący od dwóch sezonów kołowy, pochodzący z Legnicy, Maciej Stańko od przyszłego sezonu zagrają w KSZO Odlewni Ostrowiec Świętokrzyski. Dla 20-letnich zawodników jest to dużo większa szansa na ogranie, niż to miało miejsce w rozgrywkach PGNiG Superligi.

Wszystkim zawodnikom KPR Gwardia Opole serdecznie dziękuje za waleczność i oddane na boisku serce. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery! #SilniRazem

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni