Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Juniorzy wznowili towarzyską rywalizację!

Złożona z roczników 2003, 2004, a przy tym wzmocniona dwoma zawodnikami z rocznika 2002 drużyna PGE Akademii Gwardii Opole rozegrała mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym Orłem. Ten pierwszy po długiej przerwie sparing juniorów zakończył się zwycięstwem z występującym w młodszym składzie rywalem z Opola. 

Mecz rozegrany został w 3 tercjach po 25 minut. Mimo, iż był to sparing, nie brakowało w nim walki o każdy centymetr boiska, szybkich kontrataków, indywidualnych akcji oraz zespołowych rozwiązań sytuacji w ataku pozycyjnym. Pomimo dużej rotacji w składzie i częstych zmian w ustawieniach na boisku, naszej drużynie udało się utrzymać wyrównany poziom przez cały mecz. Obie drużyny były ewidentnie ,,głodne" gry i z pewnością w przyszłym sezonie będą rywalizować o wysokie cele zarówno w województwie, jak i w rozgrywkach centralnych.

Wynik:

              GWARDIA  -  ORZEŁ

I tercja -       20        -      11

II tercja -      11        -       9

III tercja -     21        -       8

Młodzi Gwardziści wystąpili w składzie:

Dytko, Lellek, Drojma – Jendryca 9, Wandzel 7, Adamski 1, Niewiadomski 5, Sosna 9, Hryniewicz M. 11, Bidziński, Kałamuniak 1, Czupała 2, Cebula, Juszczak 4, Kulik, Duda 1, Klus, Gołębiowski 1, Sobków 1.

Drużynie Orła Opole dziękujemy za możliwość rozegrania meczu oraz sportową postawę i z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego spotkania. Naszym chłopakom gratulujemy sparingowego zwycięstwa i życzymy dalszej, nieprzerwanej radości z gry, która i w tym przypadku była widoczna gołym okiem!

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni