04.12.2019 19:15

Sandra Spa Pogoń Szczecin
KPR Gwardia Opole

Jednobramkowa porażka juniorów

Juniorzy starsi musieli uznać minimalną wyższość ASPR Zawadzkie, przegrywając to spotkanie 31:32.

Trudny rywal, a co za tym idzie - niezwykle trudny mecz. Zawodnicy ASPR-u postawili dziś naszej młodzieży wymagające warunki, których ostatecznie nie udało im się spełnić. Dodatkowo, podopieczni Wojciecha Aksamita popełniali dużo błędów własnych - często gubiąc się w obronie czy nie wykorzystując stuprocentowych sytuacji. Gospodarze z kolei stosunkowo szybko objęli wysokie prowadzenie, które po 30 minutach miało rozmiar 5 bramek.

18:13 do przerwy, a po niej szalona gonitwa w celu odrobienia strat. Szczególnie po 50 minucie meczu mogło się wydawać, że zakończy się ona sukcesem, jednak w ostatnim momencie rywale zachowali zimną krew i odskoczyli na 3 bramki, pozwalając potem dorzucić Gwardzistom jeszcze jedynie dwie kolejne.

Na pozytywną uwagę po tym spotkaniu zasługuje Emil Hoppek, który zdobył niemal 1/3 bramek całej drużyny, dziesięciokrotnie trafiając do siatki rywala.