Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

04.12.2019 19:15

Sandra Spa Pogoń Szczecin
KPR Gwardia Opole

Sandra Spa Pogoń Szczecin

KPR Gwardia Opole

Hitowe transmisje PGNiG Superligi na inaugurację w TVP Sport

Dokładnie za miesiąc ruszają rozgrywki PGNiG Superligi. Będzie to pierwszy sezon, w którym mecze można oglądać na antenach Telewizji Polskiej. Już w pierwszych dwóch seriach na sympatyków piłki ręcznej czekać będą transmisje z hitowych spotkań. Na inaugurację, w piątek, 30 sierpnia o godz. 18:00 , zmierzą się potentaci, zespół Orlen Wisły Płock podejmie drużynę KS Azotów Puławy. Równie interesująco zapowiada się plan transmisji na drugą serię. Mecze będzie można obejrzeć za pośrednictwem kanału TVP Sport, na stronie www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej.

Dokładnie na miesiąc przed startem nowego sezonu PGNiG Superligi, publikujemy wybór trzech pierwszych transmisji meczów PGNiG Superligi. – PGNiG Superliga to TOP 5 europejskich lig piłki ręcznej. W najbliższym sezonie szykuje się pasjonująca rywalizacja zarówno jeśli chodzi o walkę medale, jak i o utrzymanie w rozgrywkach. W naszej lidze grają światowej klasy szczypiorniści jak i zdolna polska młodzież. Szykuje się zacięta rywalizacja” – mówi Marek Janicki, prezes PGNiG Superligi.

Tradycyjnie nowy sezon rozpocznie uroczysty Mecz Otwarcia. Podczas inauguracji 63. sezonu najwyższej klasy rozgrywkowej i czwartego sezonu profesjonalnej Superligi zmierzą się jedni z potentatów Superligi. Orlen Wisła Płock podejmie KS Azoty-Puławy! W drugiej serii zobaczymy bardzo ciekawą rywalizację trzeciego po fazie zasadniczej sezonu 2018/2019 NMC Górnika Zabrze z brązowym medalistą rozgrywek Gwardią Opole, oraz odwiedzimy Dolny Śląsk gdzie Chrobry Głogów zmierzy się z czwartą drużyną zeszłorocznych rozgrywek, MMTS-em Kwidzyn.

30 sierpnia PGNiG Superliga wystartuje w zupełnie nowym wydaniu. Rozpoczęcie współpracy z TVP Sport to nie tylko zmiana nadawcy. To również nowoczesna oprawa graficzna meczów i szereg elementów uatrakcyjniających transmisje. Dostęp do spotkań będzie miało blisko 35 mln Polaków i wspólnie z telewizją przygotowujemy dla nich atrakcyjny produkt. Nie tylko pod kątem sportowym” – powiedział Piotr Należyty, wiceprezes ds. marketingu PGNiG Superligi.

 

MECZ OTWARCIA PGNiG Superligi sezon 19/20

Orlen Wisła Płock – KS Azoty-Puławy

30.08.2019 r. (piątek), godz. 17:35 TVP Sport

 

2. seria

NMC Górnik Zabrze – Gwardia Opole

03.09.2019 r. (wtorek), godz. 17:30 TVP Sport

 

2. seria

Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn

07.09.2019 r. (sobota), godz. 17:30 TVP Sport

 

Mecze PGNiG Superligi mężczyzn w sezonie 2019/2020 można oglądać na kanale TVP Sport, na stronie internetowej www.tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

 

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni