Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Adam Ciosek i Paweł Pupin dołączają do grona sponsorów naszego klubu!

Działający w branży ubezpieczeń Adam Ciosek i Paweł Pupin zdecydowali się wspierać Gwardię!

,,Z klubem jesteśmy związani od bardzo dawna. Na początku byliśmy jego zawodnikami, z nich płynnie staliśmy się kibicami, teraz z kolei nadarzyła sie okazja, więc i nadszedł czas na bycie w gronie jego sponsorów. Rozpoczynamy współpracę biznesową, która - mamy nadzieję - dla obu stron będzie długa i owocna." - przyznają.

- ,,Zawarcie umowy z ludźmi zdeterminowanymi na współpracę z Gwardią to formalność i czysta przyjemność. Wokół naszego klubu chcemy zgromadzić jak najwięcej zaangażowanych i życzliwych ludzi, a Adam i Paweł zdecydowanie do takich należą. Liczę na to, że to dopiero początek." - komentuje prezes Bartosz Banachowski. 

Nowi partnerzy naszego klubu od kilku lat zajmują się sprzedażą ubezpieczeń. Ich domeną są działania ukierunkowane na zdrowie i życie pracowników oraz pomoc firmom poprzez wdrażanie rozwiązań pozwalających na poprawę wizerunku na rynku pracy i zabezpieczeniu ich właścicieli.

,,Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując rozwiązania w oparciu o jego potrzeby i charakterystykę branży. Zależy nam na tym, by skutecznie zabezpieczyć rodzinę czy biznes ludzi, którzy nam zaufali." - dodają.

 
 
Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni