Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Zmiana terminu i miejsca meczu 1/16 Pucharu Polski

'Mecz 1/16 Pucharu Polski z MKS-em Medex Olimpią Piekary Śląskie, który wstępnie planowano na weekend 12-13 stycznia w Piekarach Śląskich, odbędzie się 16 stycznia, czyli w środę w Hali OSiR Komprachcice, przy ulicy Szkolnej 18.

Na prośbę KPR Gwardii Opole mecz został przełożony na datę późniejszą. W tym dniu jednak i drużyna z Piekar Śląskich i Gwardia, nie ma dostępnej macierzystej hali. W ramach wzorowej współpracy z OSiR-em Komprachcice oraz jednocześnie promocji piłki ręcznej w województwie, mecz odbędzie się w miejscowym obiekcie. 

Dlatego też, rozegramy spotkanie w gościnnej hali w Komprachcicach, 16 stycznia 2019 o godzinie 19:00. Wszystkim posiadaczom karnetów przypominamy, że obowiązuje ich bezpłatny wstęp na mecze Pucharu Polski.

Ze względu na pojemność hali w Komprachcicach, sprzedaż biletów odbędzie się wyłącznie stacjonarnie. Z dystrybucją ruszamy 9 stycznia środa, do nabycia w biurze klubu w Stegu Arenie przy ulicy Oleskiej 70, pokój nr 6. 20 zł bilet normalny, 10 zł bilet ulgowy. W dniu meczu kasa biletowa w Komprachcicach czynna od godziny 17:30. 

 

 

 

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni