Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

31.08.2019 18:30

Gwardia Opole
Sandra Spa Pogoń Szczecin

Gwardia Opole

Sandra Spa Pogoń Szczecin

Sotima partnerem naszego klubu

Sotima od wielu lat działa na rynku sportowym i jest wyłącznym przedstawicielem firm Sixtus, Xenofit, Ethic Sport i Ultimate Performance - Medycyna Sportowa. W swoim szerokim asortymencie posiada także produkty innych firm.

SOTIMA S.C.
45-593 Opole, ul. Wschodnia 4
tel./fax +48 77 45 81 696
www.sotima.pl

Sotima, będąca wyłącznym przedstawicielem w Polsce wyżej wymienionych firm oferuje najwyższej jakości produkty, które w pełni spełnią oczekiwania ludzi sportu. Firma obecna jest na rynku od 25 lat i wie jak ważne jest profesjonalne wsparcie kompetentnego partnera. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało współpracą z wieloma klubami sportowymi i reprezentacjami w różnych dyscyplinach sportów. Firma zaopatruje również sklepy, hurtownie oraz ośrodki SPA. Od wielu lat wspiera polski sport wyczynowy i amatorski.

SIXTUS to kompetencja i wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości preparatów do odnowy biologicznej i szeroko pojętej rehabilitacji. Od 70 lat marka ta kojarzy się ze skutecznością pielęgnacji mięśni sportowców jak i osób aktywnych ruchowo. Znane na całym świecie produkty Sixtufit optymalnie wspomagają sportowców w osiąganiu lepszych wyników. Paleta wyrobów obejmuje szereg sprawdzonych preparatów, które dopasowano do potrzeb sportowców i osób aktywnie spędzających czas. Sixtus stawia wysokie wymagania jakościowe i ufa sile natury, a skuteczność produktów polega na odpowiednim połączeniu składników - olejków eterycznych, ziół alpejskich oraz tłuszczów roślinnych. Wyciągi z ziół oraz czyste olejki eteryczne skutecznie stymulują mikrocyrkulację, w ten sposób wspomagają rozluźnienie mięśni i wzmagają ich gotowość do wysiłku. Działają zapobiegawczo w dolegliwościach i nadwerężeniu mięśni. Dzięki temu następuje ograniczenie ogólnego ryzyka urazów podczas uprawiania sportu.

XENOFIT to firma będąca częścią niemieckiego koncernu farmaceutycznego VERLA-PHARM słynącego z produkcji najwyższej jakości produktów magnezowych. Odżywki Xenofit przeznaczone są dla sportowców wyczynowych oraz osób prowadzących sportowy tryb życia. Charakteryzują się znakomitą jakością i są przyjazne dla układu pokarmowego.

ETHICSPORT to wiodąca marka spełniająca potrzeby żywieniowe sportowców, posiadająca w swojej ofercie gamę suplementów diety stosowanych w celu wspierania organizmu sportowca na wszystkich etapach jego wysiłku.

ULTIMATE PERFORMANCE - Sport Medicine, to angielska firma produkująca taśmy do tapingu sportowego i medycznego (rehabilitacji) oraz inne akcesoria medycyny sportowej.

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni