Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

24.03.2019 13:00

MKS Zagłębie Lubin
Gwardia Opole

MKS Zagłębie Lubin

Gwardia Opole

Radio Opole partnerem medialnym naszego klubu

KPR Gwardia Opole przedłużyła umowę o współpracy z Radiem Opole na mocy której, obie strony będą promowały swoją markę. Na antenach rozgłośni będą m.in. emitowane spoty reklamowe Gwardii, transmitowane jej mecze w lidze i pucharach, przeprowadzimy też wiele innych wspólnych akcji.

Radio Opole ponownie objęło nasz zespół patronem medialnym, a stosowną umowę podpisali dziś prezes Radia Opole Piotr Moc i „sternik” klubu Marcin Sabat. Na efekty współpracy nie będziemy musieli długo czekać, gdyż już jutro (7 sierpnia) o godzinie 8.00 i 8.40 pierwsze audycje poświęcone Gwardii. Tradycyjnie w sezonie dziennikarze sportowi naszego partnera towarzyszyć będą drużynie podczas meczów w Opolu, ale także w Polsce i Europie. Będą przekazywać emocje z parkietu, tym których z różnych przyczyn zabraknie w hali.

Radio Opole to jedyna publiczna rozgłośnia Śląska Opolskiego. Spełnia swą misję informacyjną, społeczną i kulturową na poziomie regionalnym (województwo) i lokalnym (miasta i wsie). Jest też najstarszą, bo istniejącą od 1952 roku, rozgłośnią w Opolskiem.

Głównym przedmiotem działania Radia Opole jest przede wszystkim tworzenie i bezpłatne rozpowszechnianie regionalnych programów radiowych za pomocą urządzeń do tego służących, emisja reklamy oraz budowa i eksploatacja nadawczych i przekaźnikowych stacji radiowych.

Dzięki programom radiowym Radio Opole:
- uczestniczy w życiu publicznym Opolan jako ośrodek informacji, a także centrum wymiany poglądów między obywatelami a reprezentującą ich władzą i organizacjami.
- rzetelnie i obiektywnie odzwierciedla różnorodności wydarzeń i zjawisk w skali lokalnej, regionalnej, krajowej i zagranicznej,
- wspiera kształtowanie się opinii publicznej, a gdy zachodzi taka potrzeba, artykułuje tę opinię na poziomie krajowym.
- promuje kulturę, naukę, oświatę i rozrywkę na wysokim poziomie.
- dba o własny wizerunek jako rozgłośni tyleż popularnej, co opiniotwórczej i wiarygodnej, kierującej się zasadami etyki dziennikarskiej i odpowiedzialności za słowo.

Siedzibą główną Radia jest miasto Opole. Rozgłośnia posiada też studia lokalne i korespondentów w Brzegu, Nysie, Prudniku, Strzelcach Opolskich i Głubczycach. Reporterzy lokalni pracują także w Kędzierzynie - Koźlu. Kluczborku, Krapkowicach, Oleśnie, Namysłowie oraz w powiecie opolskim.

Radio Opole posiada częstotliwość regionalną z nadajnikiem w Chrzelicach (103,2 MHz) oraz częstotliwości lokalne w Opolu (101,2 MHz), Kluczborku (96,30 MHz), Oleśnie (89,1 MHz), Paczkowie (92,6 MHz), Strzelcach Opolskich (105,1 MHz), Głubczycach (94,8 MHz), Namysłowie (107,7 MHz), Brzegu (88,0 MHz).

Zapraszamy przed radioodbiorniki oraz na stronę www.radio.opole.pl

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni