Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

24.03.2019 13:00

MKS Zagłębie Lubin
Gwardia Opole

MKS Zagłębie Lubin

Gwardia Opole

Mecze Pucharu EHF na żywo w TVP

Ośrodek regionalny TVP 3 w Opolu przeprowadzi transmisję z obu spotkań KPR Gwardii Opole w II rundzie Pucharu EHF, a w przypadku awansu naszej drużyny także kolejne jej mecze na arenie międzynarodowej.

O kontynuowaniu współpracy zawiązanej między klubem PGNiG Superligi i polskim reprezentantem w Europie oraz TVP 3 Opole poinformowali na konferencji prasowej: dyrektor ośrodka Mateusz Magdziarz, prezes KPR Gwardii Marcin Sabat, Arkadiusz Panecki – szef działu sportowego TVP3 Opole oraz Tomasz Wróbel – dyrektor klubu.

- Nasza przygoda z europejskimi pucharami rozpoczęła się w poprzednim sezonie, a ponieważ zespół spisał się na medal po raz drugi zagramy na parkietach Europy - rozpoczął konferencję prezes Marcin Sabat. - Dla dla nas to wielkie wydarzenie oraz nagroda i możemy się tylko cieszyć, że w tym przedsięwzięciu ponownie wspierał będzie nas opolski oddział TVP 3. Obie strony były bardo zadowolone ze współpracy i jej namacalnych efektów. To był świetny projekt, zrealizowany na wysokim poziomie, więc błyskawicznie zapadła decyzja, że zrobimy to znowu. Bardzo dziękuję za zaufanie jakim nas obdarzyła Telewizja Polska i wierzę, że całe przedsięwzięcia potrwa jeszcze dłużej niż ostatnio.

- Będziemy transmitować oba mecze ze Słoweńcami lub Szwedami, a co równie istotne będą one realizowane w jakości HD – powiedział dyrektor TVP 3 Opole Mateusz Magdziarz. - Jesteśmy też gotowi do współpracy w kolejnych rundach i trzymamy kciuki za naszych piłkarzy ręcznych, ich sukces i awans do fazy grupowej. KPR Gwardia jest uznaną marką, doskonale układa się współpraca z tym klubem i z mojej perspektywy nie mogło być innej decyzji. Zwłaszcza, że to bardzo ciekawy projekt dla nas, dla klubu, kibiców i naszych widzów. Potwierdzają to wysokie wskaźniki oglądalności i zainteresowanie transmisjami, które w poprzednim sezonie obejrzało za naszym pośrednictwem w sumie około 300 tysięcy widzów. Błyskawicznie też dopięliśmy budżet tego przedsięwzięcia, co pokazuje, że jego realizacja jest jak najbardziej wskazana i oczekiwana.

- Chcemy ponownie zrealizować wszystko samodzielnie, będzie nie tylko transmisja, ale także studio meczowe, prawdopodobnie ekspertem będzie po raz kolejny Artur Siódmiak – zdradza Arkadiusz Panecki. - Gwardia jest wizytówką regionu, osiąga bardzo dobre wyniki sportowe i z przyjemnością będzie wspierali klub.

Mecze II rundy Pucharu EHF odbędą się 6/7 października (wyjazd) oraz 13/14 października (w Opolu). KPR Gwardia zagra w tym dwumeczu z lepszym z pary Gorenje Velenje (Słowenja) - Alingsas HK (Szwecja).

Galeria zdjęć

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy
Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni