Odwiedź nasze profile Włącz radio opole

Następny mecz

 

Gwardia Opole

Gwardia Opole

Akredytacje

Szanowni Redaktorzy! Rusza proces akredytacyjny na mecze KPR Gwardii Opole w sezonie PGNiG Superligi 2017/2018. 

Aby ubiegać się o akredytację stałą na mecze KPR Gwardii Opole, należy do 25 sierpnia b.r. odesłać wypełniony formularz akredytacyjny oraz zdjęcie na adres mailowy: ak.gwardiaopole@gmail.com.

Uwaga! Wszystkie podmioty ubiegające się o akredytacje są zobowiązane do załączenia do wniosku akredytacyjnego linków do publikacji lub kserokopii artykułów na temat drużyny KPR Gwardia Opole w sezonie 2016/2017 (zapowiedzi meczów, relacje, wywiady itp.). Pod pojęciem publikacje należy rozumieć materiały autorskie dziennikarzy i fotoreporterów starających się o akredytację, a nie przedruki z oficjalnej strony internetowej klubu lub gazet. Brak wyżej wspomnianych materiałów będzie równoznaczny z przesłaniem niekompletnego wniosku.

Należy także zapoznać się z regulaminem przyznawania akredytacji w nadchodzącym sezonie (w załączniku). Wnioski nie spełniające kryteriów, będą automatycznie odrzucane.

Lista akredytowwanych dziennikarzy zostanie opublikowana 28 sierpnia 2017 roku (poniedziałek). 

W przypadku akredytacji jednorazowych w trakcie sezonu, wypełniony wniosek należy odesłać najpóźniej dwa dni przed planowanym wydarzeniem na adres mailowy: ak.gwardiaopole@gmail.com

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 510 398 727

 

Sponsorzy strategiczni

Partnerzy techniczni
Partnerzy medialni
Sponsorzy